MÖBLER / Soffor / Kanapé 12286182
nr 1228 6182
Kanapé
Nyrokoko. Längd: 145
Kondition: slitage, skador, fläckar
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 14 januari 2019
kl 19:39:28
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr